De vakantie zit er alweer bijna op en de bingo kaart voor onze vakantie kan worden afgestreept.
Bingokaart van onze vakantie bij Tui Blue resort **** (half pension)
– Iedere ochtend stipt om 7.30u bedjes reserveren bij het zwembad: check ✅. Tussen mensen die een sprintje trekken om de perfecte bedjes te bemachtigen… heb je ooit zwaarlijvige Engelsen zien rennen voor hun leven?! Wij wel, iedere ochtend hier. Geef ze een handdoek en zet wat bedjes rond een zwembad, dan kunnen ze toch rennen!
– Kindjes die iedere ochtend voor 7u wakker zijn, ongeacht hoe laat ze zijn gaan slapen: check ✅. Dat ze vanochtend plotseling om 7.30u nog sliepen, is een ware uitzondering. Zul je net zien; gaan we bijna weer naar huis, slapen ze eindelijk uit!! Rosie-Lynn zat door het laat naar bed gaan ‘s avonds al gauw weer in het ritme van twee slaapjes overdag, om de dag te kunnen volhouden. Toch merkten we wel dat zij erg gebaat is bij een vast dagritme en ‘s avonds lekker op tijd naar bed. Haar zus ging daarentegen erg goed op het vakantieritme, die leeft ‘s avonds altijd nog even op dus dat laat naar bed is wel aan haar besteed.
– kliederen en klooien in het restaurant met een dreumes; check ✅. We hadden half pension geboekt (ontbijt en diner inclusief) en dat was meer dan genoeg voor ons. Sowieso is uit eten gaan met een dreumes al een marathon an sich, helemaal met die van ons. De volgende foto is daar een mooie illustratie van;

– weglopen bij het zwembad (altijd met bandjes aan, dat dan weer wel): check ✅. Ik vond het te gek worden om aan het zwembad zo’n bandje aan te doen zoals op het vliegveld, maar poehee dat was dus goed opletten geblazen!
– weglopen in het restaurant, weglopen bij de kinderdisco (jaja richting het zwembad nog wel), et cetera.. check ✅. Je bent één en je gaat heen, zeg maar…
– mama dragen!! X1000; check ✅. Sowieso hangt Rosie-Lynn erg aan mij als ze niet in haar hum is. Wat deze vakantie dus nogal vaak voorkwam. Zitten in de buggy vindt ze niks aan. Uiteindelijk voor Lilly-Sofie een bijkomend voordeel, die dan haar kans schoon zag om zich lekker te laten rondrijden! Op de dag dat we over ons hart streken en dan toch maar een extra buggy hadden gehuurd bij de receptie, besefte die dame ineens dat het veel stoerder is om áchter de buggy te lopen als je bijna 5 bent… 🤷♀️ wat me naar het volgende punt brengt;
– wat je ook doet of besluit te doen of van te voren bedenkt hoe de dag zal lopen of wat het handigst is, met andere woorden, je probeert een beetje te plannen hoe je dag verloopt; die kids voelen dat zó haarfijn aan dat ze er alles aan doen om te zorgen dat het anders loopt. Alsof de duvel ermee speelt. Je huurt twee buggy’s en gaat wandelen zodat ze allebei even kunnen slapen? Echt niet. Je denkt ik leg de jongste vast op bed want dan slaapt die als de oudste naar bed gaat? Echt niet. Ik haal vast een bordje met eten zodat de jongste lekker rustig kan beginnen met eten en we ondertussen zelf in rust kunnen eten? Echt niet.
– de dag eindigen in het tuintje voor ons appartement waar onze kindjes sliepen als roosjes, met een wijntje en B & B vol liefde terugkijken; check ✅. Godzijdank sliepen ze alle nachten supergoed, als ze eenmaal sliepen zo rond 22u, en konden wij nog even samen wat quality time doorbrengen en nagenieten.
– een gezamenlijk foto-album aangemaakt met zo’n 600 foto’s; check ✅. Die beelden spreken voor zich; we hebben genoten! Van goed eten, van elkaar, van het zwembad, dagelijkse ijsjes, verwenmomentjes met een koffietje bij het zwembad, een wandelingetje, een tourtje over het eiland met een huurauto, van slapende kindjes, Lilly-Sofie heeft nog 5 zwemlessen gehad, van de speeltuintjes, van de kinder disco, van ons appartementje, van de draken-streken van Rosie-Lynn, van zwemmende kindjes, van slapende kindjes had ik dat al gezegd? 😝, van de zon en van het vakantiegevoel.
Met een volle bingokaart hebben we de reis terug naar huis gewonnen en mogen we morgen vertrekken. We hebben een heerlijke vakantie gehad! Het is wel mooi geweest na twee weken in zo’n resort te zitten. De kindjes hebben het heerlijk gehad, dus wij ook. Toch zouden we volgende zomer graag zelf wat meer het avontuur opzoeken, hoe uitdagend ook met een peuter en kleuter tegen die tijd.. tips zijn welkom!!
